O firmie

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę.
Prowadzimy działalność gospodarczą od 1988 roku. Od 1994 roku wprowadziliśmy do naszej działalności kompleksowe zaopatrywanie firm w materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, w urządzenia biurowe oraz w artykuły komputerowe i biurowe.

Obecnie rozwijamy dwa zasadnicze kierunki naszego działania:

  1. Sprzedaż biuroserwisową dla klientów instytucjonalnych oraz prywatnych, obejmującą dostawy artykułów biurowych (posiadamy KATALOG artykułów biurowych), urządzeń biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych.
  2. Sprzedaż internetową ( sklep internetowy, portal Allegro)  urządzeń biurowych takich jak: drukarki, monitory, notebooki i inne, oraz wszelkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek i faksów (tusze i tonery) oraz komponentów i akcesoriów komputerowych.

Wszystkie oferowane przez nas towary pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji, w których nasza firma jest partnerem handlowym dystrybutorów i producentów.

Atutem naszej firmy jest szybkość reagowania na wszelkie zamówienia oraz
kompleksowość naszej oferty. Nabywca ma możliwość kupienia u nas dosłownie wszystko co jest potrzebne przy prowadzeniu firmy jak również jest niezbędne w życiu prywatnym, począwszy od urządzeń biurowych przez materiały eksploatacyjne do nich do komponentów i akcesoriów komputerowych.

 

 

Wiarygodność naszej firmy potwierdza fakt bycia masowym sprzedawcą na Allegro

 

Na wszystkie zakupione w naszej firmie towary wystawiamy paragony lub według zyczenia faktury Vat.

Opłata za przesyłkę zawsze jest umieszczana na paragonie lub fakturze jako osobna pozycja.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Zarząd firmy ARSA Stradomska sp.j.