Wczytuję dane...
O firmie

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę.
Prowadzimy działalność, która bazuje na doświadczeniu zdobywanym od 1988 roku. Nasza firma oferuje kompleksowe zaopatrywanie firm w materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, w urządzenia biurowe oraz w artykuły komputerowe i biurowe.

Obecnie rozwijamy dwa zasadnicze kierunki naszego działania:

  1. Sprzedaż biuroserwisową dla klientów instytucjonalnych oraz prywatnych, obejmującą dostawy artykułów biurowych (posiadamy KATALOG artykułów biurowych), urządzeń biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych.
  2. Sprzedaż internetową ( sklep internetowy, portal Allegro)  urządzeń biurowych takich jak: drukarki, monitory, notebooki i inne, oraz wszelkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek i faksów (tusze i tonery) oraz komponentów i akcesoriów komputerowych.

Wszystkie oferowane przez nas towary pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji, w których nasza firma jest partnerem handlowym dystrybutorów i producentów.

Atutem naszej firmy jest szybkość reagowania na wszelkie zamówienia oraz
kompleksowość naszej oferty. Nabywca ma możliwość kupienia u nas dosłownie wszystko co jest potrzebne przy prowadzeniu firmy jak również jest niezbędne w życiu prywatnym, począwszy od urządzeń biurowych przez materiały eksploatacyjne do nich do komponentów i akcesoriów komputerowych.

 

 

Wiarygodność naszej firmy potwierdza fakt bycia masowym sprzedawcą na Allegro

 

Na wszystkie zakupione w naszej firmie towary wystawiamy paragony lub według zyczenia faktury Vat.

Opłata za przesyłkę zawsze jest umieszczana na paragonie lub fakturze jako osobna pozycja.

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
Zarząd firmy ARSA Sp. z o.o.